Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Operations
sv: Funktioner

en: Help Text
sv: Hjälptext

en: Weight
sv: Vikt

en: configure
sv: konfigurera

en: View all
sv: Visa alla

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Role
sv: Roll

en: Close
sv: Stäng

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Extra settings
sv: Extra inställningar

en: TODO
sv: Att göra

en: Your configuration has been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
