QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: %time ago
be: %time таму

en: %time hence
be: %time з гэтага часу
