QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Contains
bs: Sadrži

en: Does not contain
bs: Ne sadrži

en: Is less than
bs: Je manje od

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Is greater than
bs: Je više od

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: %time ago
bs: prije %time

en: in
bs: u

en: Is not one of
bs: Nije nijedan od

en: Is one of
bs: jedan od
