QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Contains
da: Indeholder

en: Does not contain
da: Indholder ikke

en: Is less than
da: Er mindre end

en: Is less than or equal to
da: Er mindre end eller lig med

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is greater than or equal to
da: Er større end eller lig med

en: Is greater than
da: Er større end

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: %time ago
da: %time siden

en: SW
da: SV

en: in
da: i

en: Is not one of
da: Er ikke én af

en: Is one of
da: Er en af

en: not in
da: ikke i

en: %time hence
da: %time siden
