QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Contains
el: Περιέχει

en: Does not contain
el: Δεν περιέχει

en: Is less than
el: Είναι μικρότερο/η από

en: Is less than or equal to
el: Είναι μικρότερο/η ή ίσο/η με

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is greater than or equal to
el: Είναι μεγαλύτερο/η ή ίσο/η με

en: Is greater than
el: Είναι μεγαλύτερο/η από

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: %time ago
el: %time πριν

en: SW
el: ΝΔ

en: in
el: σε

en: Is one of
el: Είναι ένα από
