QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Contains
fi: Sisältää

en: Does not contain
fi: Ei sisällä

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: %time ago
fi: %time sitten

en: SW
fi: LO

en: in
fi: sisällä

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Is one of
fi: On yksi

en: not in
fi: ei sisällä

en: %time hence
fi: %time siten
