QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Contains
gl: Contén

en: Does not contain
gl: Non contén

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: %time ago
gl: hai %time

en: in
gl: en

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Is one of
gl: É un de

en: not in
gl: non en
