QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: %time ago
hr: prije %time

en: SW
hr: JZ

en: in
hr: u
