QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: %time ago
ka: %time-ის წინ
