QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: not in
lt: ne
