QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Does not contain
ms: Tidak mengandungi

en: Is less than
ms: kurang daripada

en: Is less than or equal to
ms: kurang daripada atau bersamaan dengan

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Is greater than or equal to
ms: lebih daripada atau bersamaan dengan
