QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Is less than or equal to
nn: Er mindre enn eller lik

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is greater than or equal to
nn: Er større enn eller lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: %time ago
nn: %time sidan
