QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Contains
sv: Innehåller

en: Does not contain
sv: Innehåller inte

en: Is less than
sv: Är mindre än

en: Is less than or equal to
sv: Är mindre än eller lika med

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is greater than or equal to
sv: Är större än eller lika med

en: Is greater than
sv: Är större än

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: %time ago
sv: %time sedan

en: SW
sv: SV

en: in
sv: i

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Is one of
sv: Är en av

en: not in
sv: inte i

en: %time hence
sv: %time från nu
