QuickBase Views Query Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Contains
vi: Chứa

en: Does not contain
vi: Không chứa

en: Is less than
vi: Nhỏ hơn

en: Is less than or equal to
vi: Nhỏ hơn hoặc bằng

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is greater than or equal to
vi: Lớn hơn hoặc bằng

en: Is greater than
vi: Lớn hơn

en: Is not equal to
vi: Khác

en: %time ago
vi: cách đây %time

en: Is not one of
vi: Không là một trong

en: Is one of
vi: Là một trong
