Quick Edit (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: The username %name does not exist.
el: Το όνομα λογαριασμού %name δεν υπάρχει.

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: OK
el: ΟΚ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: You have to specify a valid date.
el: Πρέπει να δώσετε έγκυρη ημερομηνία.

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: Included
el: Συμπεριλαμβάνεται

en: filter
el: φίλτρο

en: Saving
el: Αποθήκευση

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Missing text format: %format.
el: Λείπει ο μορφότυπος κειμένου: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
el: Μορφότυπος: %time. Ο μορφότυπος ημερομηνίας είναι YYYY-MM-DD και %timezone είναι η απόκλιση ώρας από τη ζώνη UTC. Αφήστε κενό εάν θέλετε να χρησιμοποιήσετε την ώρα υποβολής της φόρμας.
