Quick Edit (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Date
et: Kuupäev

en: Save
et: Salvesta

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: Created
et: Loodud

en: OK
et: Olgu

en: Authored by
et: Autor

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Close
et: Sulge

en: You have to specify a valid date.
et: Palun valige kehtiv kuupäev.

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Included
et: Sisaldub

en: Quick edit
et: Kiirmuutmine

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Saving
et: Salvestan

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Missing text format: %format.
et: Puuduv tekstiformaat: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vorming: %time. Kuupäevavorming on YYYY-MM-DD ja %timezone on ajavööndi nihe UTC ajast. Tühjaks jätmise korral kasutatakse postitamise aega.

en: In-place content editing.
et: Kohapeal sisu redigeerimine.

en: You have unsaved changes
et: Sul on salvestamata muudatusi

en: Loading…
et: Laen...

en: Discard changes?
et: Tühistan muudatused?
