Quick Edit (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Date
hi: तारीख

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: The username %name does not exist.
hi: सदस्यनाम %name उपलब्ध नहीं है।

en: Created
hi: निर्मित

en: OK
hi: ठीक है

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Close
hi: बंद करे

en: You have to specify a valid date.
hi: आपको एक सही तारीख स्पष्ट करनी होगी।

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Leave blank for %anonymous.
hi: %anonymous के लिये खाली छोड़ें।

en: filter
hi: निस्पंदन

en: Missing text format: %format.
hi: गुम टेक्स्ट प्रारूप:%format.
