Quick Edit (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: The username %name does not exist.
km: មិន​មាន​ឈ្មោះអ្នកប្រើ %name ឡើយ ។

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Close
km: បិទ

en: You have to specify a valid date.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ជាក់​កាល​បរិច្ឆេទ​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: filter
km: តម្រង

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Missing text format: %format.
km: បាត់​ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ ៖ %format ។

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
km: ទ្រង់ទ្រាយ ៖ %time ។ ទ្រង់ទ្រាយ​កាលបរិច្ឆេទ​គឺ YYYY-MM-DD ហើយ %timezone គឺជា​អុហ្វសិត​តំបន់​ពេលវេលា​ពី UTC ។ ទុក​ទទេ ដើម្បី​ប្រើ​ពេលវេលា​នៃ​ការ​ដាក់​ស្នើ​របស់​សំណុំ​បែបបទ ។
