Quick Edit (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: The username %name does not exist.
kn: %name ಅನ್ನುವ ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು ಅಸ್ಥಿತ್ವದಲ್ಲಿ ಇಲ್ಲ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: You have to specify a valid date.
kn: ಸರಿಯಾದ ದಿನಾಂಕವನ್ನು ಆರಿಸಿ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Sorry!
kn: ಕ್ಷಮಿಸಿ!

en: Saving
kn: ಛಾಯೆ
