Quick Edit (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Date
lt: Data

en: Save
lt: Saugoti

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Created
lt: Sukurta

en: OK
lt: Gerai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Close
lt: Uždaryti

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Quick edit
lt: Greitas redagavimas

en: filter
lt: filtras

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Missing text format: %format.
lt: Nesantis teksto formatas: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.

en: You have unsaved changes
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų
