Quick Edit (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Date
mr: दिनांक

en: Save
mr: संरक्षीत

en: The username %name does not exist.
mr: %name हे सदस्य नाम अस्तीत्वात नाही

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Close
mr: बंद

en: You have to specify a valid date.
mr: तुम्ही योग्य दिनांक देणे गरजेचे आहे.

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
