Quick Edit (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Date
ta: திகதி

en: Anonymous
ta: பெயரிலி

en: You have to specify a valid date.
ta: நீங்கள் ஒரு செல்லுபடியான திகதியை குறிப்பிட வேண்டும்.
