Quick Edit (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Authored on
mn: Бижээн
