Quick Edit (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Date
ur: تاریخ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Anonymous
ur: گمنام

en: You have to specify a valid date.
ur: آپ کو ایک درست تاریخ کا تعین کرنا ہوگا۔

en: Authored on
ur: تصنیف بر
