Quick Edit (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Save
vi: Lưu

en: The username %name does not exist.
vi: Tên người dùng %name không tồn tại.

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Close
vi: Đóng

en: You have to specify a valid date.
vi: Bạn phải nhập một ngày hợp lệ.

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Leave blank for %anonymous.
vi: Để trống cho %anonymous.

en: filter
vi: Lọc

en: Saving
vi: Đang lưu

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime

en: Missing text format: %format.
vi: Thiếu định dạng văn bản: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
vi: Định dạng: %time. Định dạng ngày YYYY-MM-DD và %timezone là múi giờ lệch với giờ UTC.

en: Loading…
vi: Đang nạp…
