Quick Edit (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Date
am: ቀን

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: filter
am: አጣራ
