Quick Edit (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Date
ar: التاريخ

en: Save
ar: حفظ

en: The username %name does not exist.
ar: لا وجود للمستخدم %name.

en: Created
ar: الإنشاء

en: OK
ar: موافق

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Close
ar: إغلاق

en: You have to specify a valid date.
ar: يجب أن تحدد تاريخا صحيحا.

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Leave blank for %anonymous.
ar: دعها فارغة ل%anonymous.

en: Sorry!
ar: نعتذر!

en: filter
ar: مرشح

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Missing text format: %format.
ar: تنسيق نص مفقود : %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ar: تنسيق: تنسيق التاريخ هو YYYY-MM-DD و %timezone يمثل المنطقة الزمنية من UTC. اتركه فارغاً لاستخدام تاريخ إرسال الاستمارة.
