Quick Edit (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Date
bg: Дата

en: Save
bg: Запази

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: You have to specify a valid date.
bg: Трябва да посочите валидна дата.

en: Authored on
bg: Написано на

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: filter
bg: филтър

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime
