Quick Edit (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Date
cy: Dyddiad

en: Save
cy: Cadw

en: The username %name does not exist.
cy: Nid yw enw defnyddiwr %name yn bodoli.

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Close
cy: Yn agos

en: You have to specify a valid date.
cy: Rhaid i chi nodi dyddiad dilys.

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Leave blank for %anonymous.
cy: Gadael yn wag i %anonymous

en: filter
cy: hidlydd
