Quick Edit (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: The username %name does not exist.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་%name མིན་འདུག།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: You have to specify a valid date.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ ཆ་གནས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: filter
dz: ཚགས་མ།
