Quick Edit (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Date
eo: Dato

en: Save
eo: Konservu

en: The username %name does not exist.
eo: La uzantnomo %name ne ekzistas.

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: You have to specify a valid date.
eo: Vi devas enmeti validan daton.

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: filter
eo: filtro
