Quick Edit (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Date
fa: تاریخ

en: Save
fa: ذخیره

en: The username %name does not exist.
fa: نام کاربری %name وجود ندارد.

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: OK
fa: موافقت

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Close
fa: بستن

en: You have to specify a valid date.
fa: شما باید یک تاریخ معتبر وارد کنید.

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Quick edit
fa: ویرایش سریع

en: filter
fa: فیلتر

en: Saving
fa: ذخیره سازی

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Missing text format: %format.
fa: قالب‌بندی متن مفقود: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fa: الگو : %time. الگوی تاریخ به صورت YYYY-MM-DD است و %timezone و افست منطقه زمانی از ساعت محلی UTC تنظیم شده است.اگر فیلد را خالی بگذارید زمان ثبت فرم به عنوان زمان در نظر گرفته می شود

en: You have unsaved changes
fa: شما تغییرات را ذخیره نکردید

en: Loading…
fa: بارگزاری...

en: Discard changes?
fa: صرف نظر از تغییرات؟
