Quick Edit (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Date
fil: Petsa

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Created
fil: Inilikha

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
