Quick Edit (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Date
jv: Tanggal

en: Save
jv: Simpen

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: You have to specify a valid date.
jv: Sampéyan kudu temtokaké tanggal sing bener.

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Missing text format: %format.
jv: Kelangan format teks: %format.
