Quick Edit (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Date
mn: Огноо

en: Save
mn: Хадгалах

en: The username %name does not exist.
mn: %name гэдэг хэрэглэгчийн нэр байдаггүй.

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: You have to specify a valid date.
mn: Хүчин төгөлдөр цаг оруулах хэрэгтэй.

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
