Quick Edit (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Date
sq: Data

en: Save
sq: Ruaj

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Anonymous
sq: Anonim

en: You have to specify a valid date.
sq: Duhet specifikuar një datë e vlefshme.

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: filter
sq: filtri
