Quick Edit (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Date
th: วันที่

en: Save
th: บันทึก

en: The username %name does not exist.
th: ไม่มีผู้ใช้ %name

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Close
th: ปิด

en: You have to specify a valid date.
th: ท่านต้องกำหนดวันที่ให้ถูกต้อง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Leave blank for %anonymous.
th: ปล่อยว่างสำหรับ %anonymous

en: Quick edit
th: แก้ไขด่วน

en: Sorry!
th: ขออภัย!

en: filter
th: ตัวกรอง

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง

en: Saving
th: บันทึก

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: In-place content editing.
th: ทำการแก้ไขเนื้อหา

en: You have unsaved changes
th: คุณมีการเปลี่ยนแปลงที่ยังไม่ได้บันทึก

en: Access in-place editing
th: การเข้าถึงในสถานที่การแก้ไข

en: Discard changes?
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง ?

en: Could not load the form for <q>@field-label</q>, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
th: ไม่สามารถโหลดแบบฟอร์มสำหรับ<q>@field-label</q>, เนื่องจากปัญหาเว็บไซต์หรือปัญหาการเชื่อมต่อเครือข่าย<br>กรุณาลองใหม่อีกครั้ง

en: Your changes to <q>@entity-title</q> could not be saved, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
th: การเปลี่ยนแปลงของคุณ <q>@entity-title</q> ไม่สามารถบันทึกทั้งนี้เนื่องจากปัญหาเว็บไซต์หรือปัญหาการเชื่อมต่อเครือข่าย<br>กรุณาลองใหม่อีกครั้ง
