Quick Edit (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Close
ug: يېپىش

en: filter
ug: سۈزۈش

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
