Quick Edit (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Date
ast: Data

en: Save
ast: Guardar

en: The username %name does not exist.
ast: El usuariu %name nun esiste.

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Close
ast: Zarrar

en: Authored on
ast: Autoría en
