Quick Edit (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Date
be: Дата

en: Save
be: Захаваць

en: The username %name does not exist.
be: Імя карыстальніка %name не існуе.

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Anonymous
be: Ананім

en: You have to specify a valid date.
be: Вы павінны ўвесці правільную дату.

en: Authored on
be: Дата:

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: filter
be: фільтр

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Missing text format: %format.
be: Тэкставы фармат, які адсутнічае:  %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
be: Фармат: %time. YYYY-MM-DD — фармат даты, а %timezone — гэта часавы паяс адносна універсальнага каардынаванага часу (UTC). Пакіньце поле пустым, каб выкарыстоўваць час адпраўкі формы.
