Quick Edit (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Save
fi: Tallenna

en: The username %name does not exist.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole olemassa.

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Close
fi: Sulje

en: You have to specify a valid date.
fi: Sinun on annettava kelvollinen päiväys.

en: Authored on
fi: Luotu

en: Leave blank for %anonymous.
fi: Jätä tyhjäksi käyttäjälle %anonymous.

en: Included
fi: Sisällytetty

en: About
fi: Tietoja

en: Quick edit
fi: Pikamuokkaus

en: Sorry!
fi: Valitan!

en: Uses
fi: Käyttää

en: filter
fi: suodatin

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Saving
fi: Tallennus

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Missing text format: %format.
fi: Puuttuva tekstimuoto: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fi: Muoto: %time. Päivämäärä on muotoa YYYY-MM-DD ja %timezone on aikasiirtymä suhteessa UTC. Jätä tyhjäksi jos haluat käyttää kaavakkeen lähetysaikaa.

en: You have unsaved changes
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia

en: Loading…
fi: Lataa...

en: Access in-place editing
fi: Pääsy in-place muokkaukseen

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
fi: Päivitettiin kenttä %field-name in-place muokkauksen kautta.

en: Entity @type @id, field @field
fi: Entiteetti @type @id, kenttä @field

en: Quick Edit
fi: Nopea muokkaus

en: Discard changes?
fi: Hylkää muutokset?

en: Could not load the form for <q>@field-label</q>, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
fi: Lomakkeen <q>@field-label</q> lataaminen ei onnistunut joko sivuston tai verkkoyhteyden ongelmasta johtuen.<br>Ole hyvä ja yritä uudestaan.
