Quick Edit (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Date
he: תאריך

en: Save
he: שמירה

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Close
he: סגירה

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.

en: Authored on
he: בתאריך

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Included
he: כלול

en: About
he: אודות

en: Quick edit
he: עריכה מהירה

en: Uses
he: שימושים

en: filter
he: סינון

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Saving
he: שומר

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
he: פורמט: %time. פורמט התאריך הוא YYYY-MM-DD ו %timezone הוא ההפרש מUTC. השאירו ריק כדי להשתמש במועד שליחת הטופס.

en: You have unsaved changes
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו

en: Discard changes?
he: למחוק את השינויים?
