Quick Edit (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Date
ka: თარიღი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Authored on
ka: დაიწერა
