Quick Edit (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: Created
ku: درووستکراوە

en: OK
ku: باشە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: You have to specify a valid date.
ku: پێویستە بەروارێکی درووست دیاری بکەیت.

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: filter
ku: پارزن
