Quick Edit (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Date
lv: Datums

en: Save
lv: Saglabāt

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Close
lv: Aizvērt

en: You have to specify a valid date.
lv: Jums jānorāda derīgs datums.

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: About
lv: Par

en: Quick edit
lv: Ātra rediģēšana

en: Uses
lv: Lieto

en: filter
lv: filtrs

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Missing text format: %format.
lv: Trūkst teksta formāts: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lv: Formāts: %time. Datuma formāts ir YYYY-MM-DD un %timezone ir laika joslas atšķirība no universālā koordinētā laika (UTC). Atstājiet tukšu lai kā sagatavošanas laiks tiktu saglabāts formas iesniegšanas brīdis.
