Quick Edit (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: OK
ml: ശരി

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
