Quick Edit (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏
