Quick Edit (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra

en: filter
se: sirre
