Quick Edit (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Date
sk: Dátum

en: Save
sk: Uložiť

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Close
sk: Zatvoriť

en: You have to specify a valid date.
sk: Musíte zadať platný dátum.

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: About
sk: Informácie o

en: Quick edit
sk: Rýchla úprava

en: Uses
sk: Používa

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Missing text format: %format.
sk: Chýbajúci textový formát: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
sk: Formát: %time. Formát dátumu je YYYY-MM-DD a %timezone je časová zóna podľa UTC. Ponechajte prázdne pre použitie aktuálneho času po odoslaní formulára.
