Quick Edit (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Date
cs: Datum

en: Save
cs: Uložit

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Close
cs: Zavřít

en: You have to specify a valid date.
cs: Je třeba zadat platné datum.

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Included
cs: Zahrnuto

en: About
cs: Popis

en: Quick edit
cs: Rychlá úprava

en: Uses
cs: Použití

en: filter
cs: filtr

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Saving
cs: Ukládání

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Missing text format: %format.
cs: Chybějící formát textu: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %time. Formát data je YYYY-MM-DD a %timezone posun časové zóny od UTC. Pokud ponecháte prázdné, použije se čas odeslání formuláře.

en: You have unsaved changes
cs: Máte neuložené změny

en: Loading…
cs: Načítání…

en: Quick Edit
cs: Rychlá úprava

en: Discard changes?
cs: Zahodit změny?
